نتایج جستجو برای عبارت :

عهدواره آشتی کنون!

‏مراسم سال اول ازدواج تو ایران:
شیرینی خورون، نامزد کنون، حنا بندون، خرید کنون، عقد کنون، جهاز برون، دماغ برون، ابرو کشون، بوتاکس کنون، عروسی، پاتختی
مراسم سال دوم:
خیانت کنون، قهر کنون، فحش کشون، یقه بگیرون، دعوا کنون، کتک ‌زنون، چاقو کشون، دادگاه بَرون، طلاق کشون، مهریه خورون، زندان برون
کله صبح صدای دعاستنگاه که میکنم دعای عهد عاشقانه طور است !البته نه از جنس عاشقانه های دوزاری روزگار ...متنش یک عرضه و جنمی میطلبد که روی هر زبانی نمیچرخد اگر هم بخواند به هیکلش نمیشیند و مثل یک ترکیب بی ریخت و مصنوعی توی ذوق میزند یک چیزی شبیه عزیزم گفتن های فروشنده ها !حال وهوایی دارد شبیه روضه های آدمیزادجماعت دم آشتی کنان که هم میخواهی اثبات کنی ارزشش را داری و میتوان بهت اعتماد کرد و هم دل انگیز بازی دربیاوری که بگویی دوستش داری که تو را تا
منابع بیمارستانی می‌گویند تعداد کسانی که تا کنون در چین به نوع جدید کروناویروس مبتلا شده‌اند، به ۱۰۰۰ نفر رسیده است.
خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از آمار دولتی گزارش داد تا کنون ۴۱ نفر در چین جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.
شنبه ، ۵ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 1200×629]
مشاهده مطلب در کانال
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
بالاخره Canon از نسل جدید  5D یعنی Mark IV در تاریخ 25 آگوست 2016 رونمایی کرد. مهم‌ترین تغییراتی که EOS 5D Mark IV در مقایسه با نسل‌های قبلی خود داشته را می‌توان در وضوح‌ تصویر 30 مگاپیکسلی سنسور، پردازنده نسل جدید DIGIC 6+، فناوری فوکوس خودکار Dual Pixel و درنهایت ضبط کردن فیلم با وضوح 4K خلاصه کرد. 

شرکت Canon روی این مدل از سنسوری استفاده کرده که حساسیتش به نور از 50 تا 102400 متغییر است. به علاوه سنسور دوربین درکنار این حساسیت، مجهز به فناوری Dual Pixel AF شده است. 

سیس
نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه قطره قطره آب می شود چگونه سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب می شود نگاه کن تمام هستیم خراب می شود شراره ای مرا به کام می کشد مرا به اوج می برد مرا به دام میکشد نگاه کن تمام آسمان من پر از شهاب می شود تو آمدی ز دورها و دورها ز سرزمین عطر ها و نورها نشانده ای مرا کنون به زورقی ز عاجها ز ابرها بلورها مرا ببر امید دلنواز من ببر شهر شعر ها و شورها به راه پر ستاره ه می کشانی ام فراتر از ستاره می نشانی ام نگاه کن من از ستاره سو
مسئولین یک مؤسسه خیریه متوجه شدند که وکیل پولداری در شهرشان زندگی می‌کند و تا کنون حتی یک ریال هم به خیریه کمک نکرده است. پس یکی از افرادشان را نزد اوفرستادند..مسئول خیریه: آقای وکیل ما در مورد شما تحقیق کردیم و متوجه شدیم که الحمدالله از درآمد بسیار خوبی برخوردارید ولی تا کنون هیچ کمکی به خیریه نکرده‌اید.نمی‌خواهید در این امر خیر شرکت کنید؟وکیل: آیا شما در تحقیقاتی که در مورد من کردید متوجه شدید که مادرم بعد از یک بیماری طولانی سه ساله، ه
تو خود جهانی جداییدر چشم های توکهکشان ها به دور خود می گردنددر دست های توخدایان فرمانروایی می کننددر سینه اتبار کائنات نهفته استو آغوشتگنجینه‌ی اعمال آنهایی است که در تو زندگی می کنند..در وصف تو نوشتن.تو از خودت چه می دانی؟چند بار تا کنون کهکشان های درون چشم هایت را در آیینه دیده ای؟چند بار تا کنون دعای کسانی که درونت زندگی می کنند را شنیده ای؟خدایانی که در دستان ات فرمانروایی می کنندبرای مردم ات چه کرده اند؟تو از خودت چه می دانی؟چشم هایت ر
پدرخش سهم vip و میان مدت ما تا الان با بازدهی 1250 درصدی داده و هم کنون در حال تشکیل صف خرید
تاپکیش سهم vip  که در 350 و 400 توصیه به خرید داشتیم هم کنون در قیمت 950 تقاضای خوبی دارد

کفراور سیگنال کوتاه مدتی vip معرفی در قیمت 580 هم کنون در قیمت 890 تقاضای خوبی دارد این سهم 10 روز پیش معرفی شد
ثنوسا سیگنال  کوتاه مدتی vip معرفی شده در محدوده 100 تومان با صف خرید سنگینی در 150 تومان همراه است
‼️‼️برای شنبه هم یک سهم با بازدهی 200 درصدی در نظر داریم
برای #عضویت  در
این پاورپوینت در 22 اسلاید به شکل منحصر به فرد طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از تاریخچه باشگاه از زمان تاسیس تا کنون،ورزشگاه خانگی تیم سپاهان،زمین تمرین تیم سپاهان،لوگوی سپاهان از زمان تاسیس تا کنون،شهدای باشگاه سپاهان، روز سپاهان در تقویم ورزشی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد تیم فوتبال سپاهان در این پاورپوینت درج شده است که امیدواریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
شمار جان باختگان کرونا در ایران به ۴۷۷۷ نفر رسید/ بهبودی ۴۹۹۳۳ نفر از بیماران

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:
از دیروز تا امروز ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۶۳۸۹ نفر رسید
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند
تا امروز ۴۷۷۷ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند
تا کنون ۴۹۹۳۳ نفر از بیماران، به
شمار جان باختگان کرونا در ایران به ۴۷۷۷ نفر رسید/ بهبودی ۴۹۹۳۳ نفر از بیماران

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:
از دیروز تا امروز ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۶۳۸۹ نفر رسید
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند
تا امروز ۴۷۷۷ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند
تا کنون ۴۹۹۳۳ نفر از بیماران، به
تعدادی از رزمندگان حزب الله لبنان در حمله هوایی غافلگیرانه در استان ادلب به شهادت رسیدند. منابع خبری گزارش می‌دهند به احتمال زیاد ارتش ترکیه در ادامه حملات روزهای اخیر به مواضع ارتش سوریه در ادلب، یک مرکز تجمع نیروهای مقاومت را هدف قرار داده است. تا کنون شهادت سه تن و مجروحیت ۱۰ رزمنده دیگر تائید شده است. برخی خبرها از شهادت ۱۰ رزمنده حکایت که تا کنون تایید نشده است.
سپیده سحرم، زنده ای دوباره منم
عصاره خطرم ، رهروئی هماره منم
رفیق ره خبر از غربت دلم دارد
شراره از دل آتش ، چو یک ستاره منم
اگر نگفته ام هرگز ، یقین بگوید دوست
که بوده ام و که هستم ؟کنون چکاره منم؟
تصوّرم نتوان کرد آن که همدم نیست
پیاده از خودم امّا بخود سواره منم
کنون که نیمه شب است و ترانه می گویم
از عمق جان بنویسم که چون شراره منم
لهیب آتش سوزان نفس خود شده ام
چو شعله سرکشم و مانده در کناره منم .
در واقع این فیلم در ژانر معنی گرا یا ماوراگرایی قرار میگیرید اما کارگردان آن را در دسته فیلمهای ترسناک و هیجان انگیزه قرار داده است ،فیلم سینمایی مقصد نهایی که تا کنون 5 قسمت از آن ساخته شده است در خصوص جوانی است که می تواند حوادث را قبل از اتفاق افتادن آن حس کند بدون آنکه بداند آن اتفاق چیست و به نوعی او موفق شده است تا کنون چندین بار بر خلاف دوستا ن و هم کلاسیهایش از مرگ بگریزد و لی  مرگ همچنان در تعقیب او است و...
تحقق ۷۰ درصدی تعهد اشتغال شهرستان زرند
فرماندار زرند گفت: تعهد اشتغال شهرستان بر اساس آمار اشتغال ثبت شده در سامانه رصد از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۷۰ درصد محقق شده است.

علی صادق زاده؛ فرماندار زرند در کارگروه اشتغال شهرستان زرند گفت: تعهد دستگاه‌های اجرایی امسال اشتغال شهرستان، ایجاد هزار و ۴۱۸ فرصت شغلی است که تا کنون کمتر از مدت ۶ ماهه اول سالجاری بیش از ۸۶۱ اشتغال در سامانه رصد ثبت شده که در نوع خود کم نظیر است.

او بیان داشت: بیشتری
⭕️شناسایی ۱۲۲۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ مجموع تست تشخیصی کرونا در کشور از مرز ۵۰۰ هزار تست گذشت
جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:
از دیروز تا امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۸۶۴۷ نفر رسید.
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲۷۷ نفر رسید.
خوشبختانه تا کنون ۷۹۳۹۷ نفر
شناسایی ۲۰۸۹ مورد جدید کرونا در کشور/۱۳۳ تن دیگر جان باختندسخنگوی وزارت بهداشت ازشناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور و انجام بیش از ۲۱۱ هزار تست تشخیص کرونا تا کنون خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
وی گفت: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۲۵۸۹ نفر رسید.
به گفته جهانپور، متاسفانه در
سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۹۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۲۷۲۵ نفر رسید.
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۷۸۳ نفر رسید.
خوشبختانه تا کنون ۸۹۴۲۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.
۲۷۳۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت
حال 4000 هزار هموطنانمان وخیم است
تعداد مبتلایان جدید به ویروس کرونا باز هم از دیروز کمتر شد و سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2274 مبتلا جدید به این بیماری ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.
کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از روز گذشته تا امروز 2274 نفر مبتلای جدید به ویروس کرونا شناسایی شدند و در نتیجه تا کنون مبتلایان به کووید۱۹ در کشور به 60 هزار و 500 نفر رسیده است.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند
 سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 1606 مبتلای جدید به ویروس کرونا ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد.وی افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۷۹۹۵ نفر رسید.به گفته سخنگوی وزارت بهداشت متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.وی ادامه داد: تا امروز ۴۸۶۹ نفر از بیماران، جان باخ
یکی از فیلم هایی که نفس را در سینه هر بیننده ای حبس می کند فیلم the descent است. این فیلم سینمایی که تا کنون دو قسمت از آن ساخته شده به طرز عجیبی با روح و روان بیننده بازی می کند. داستان در مورد چند زن ماجراجو است که تصمیم میگیرند آخر هفته را در غاری بگذرانند که تا کنون کسی کشفش نکرده.
این غار به اعماق زمین راه دارد و چندین ورودی و معابر زیادی دارد. پس از کمی گشت و گذار متوجه می شوند که آنها در غار تنها نیستند و موجوداتی انسان نما نیز در زیر زمین زندگی م
بدون شک تا کنون نام برند سایما را بارها و بارها شنیده‌اید به رندی که نام آن خیال کاربران را از بابت کیفیت و قابلیت هایی که در ازای قیمت تعیین شده برای یک محصول به دست می آورند راحت می کند. برند سایما بیشتر تولیدکننده کوادکوپترهای مبتدی است که کار خود را با کوادکوپتر ها و هلیکوپترهای بدون دوربین کوچک آغاز کرد اما رفته رفته با اضافه کردن دوربین و سایر قابلیت ها به کوادکوپتر ها به دلیل کیفیت خود و تنوع محصولات و همچنین قیمت مناسب جای خود را در
سلام دوستان برای دانلود قسمت 5 پایتخت 6 روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود قسمت 5 (پنج) پایتخت 6 شش

مجموعه ی دیدنی پایتخت مجموعه ی بسیار جذابی است و تا کنون مجموعه ای به این زیبایی و با مفهومی ساتخ نشده . ضمن اینگه بازیگرانش هم قهار و کاربلد هستند.
از جمله ی این بازیگران می توان به نقی معمولی یا همان محسن تنابنده ی خودمون اشاره کرد. تا کنون 5 قسمت از سریال دیدنی پایتخت سپری شده و اما حالا نوبت قسمت 6 ششم این مجموعه هست.
قسمت های پیشین کیفیت زیادی داشتن
بدون شک تا کنون نام برند سایما را بارها و بارها شنیده‌اید به رندی که نام آن خیال کاربران را از بابت کیفیت و قابلیت هایی که در ازای قیمت تعیین شده برای یک محصول به دست می آورند راحت می کند. برند سایما بیشتر تولیدکننده کوادکوپترهای مبتدی است که کار خود را با کوادکوپتر ها و هلیکوپترهای بدون دوربین کوچک آغاز کرد اما رفته رفته با اضافه کردن دوربین و سایر قابلیت ها به کوادکوپتر ها به دلیل کیفیت خود و تنوع محصولات و همچنین قیمت مناسب جای خود را در
۲۸۸- منزل جانان صبا ز منزل جانان گذر دریغ مدار     وزرو به عاشق بیدل خبر دریغ مدار به شکر آنکه شکفتی به کام بخت ای گل     نسیم و صل زمرغ سحر دریغ مدار حریف عشق تو بودم چو ماه نوبودی     کنون که ماه تمامی نظر دریغ مدار کنون که … منزل جانان – صبا ز منزل جانان گذر دریغ مدار – غزل ۲۴۷ – ۲۸۸
منبع : فالگیر
بسم او ...
از کودکیم تا کنون تنها راهکاری که برای مقابله با دردهایم داشتم این بوده که نفسم رو حبس کنم.
یادم نمی یاد چند سالم بود. داشتیم بازی می‌کردیم که یکی توپ رو محکم کوبید توی صورتم. درد شدیدی پیچید توی وجودم و تا مغز سرم درد گرفت و اشک هام بی اختیار ریخت.
ادامه مطلب
اقای کازویا...
من فک میکردم امروز اسبابم رو برمیدارم میارم تو اتاق کوچیکی که مال خودمه...اتاق سفید نارنجی با کف چوبی...
اما تو گفتی که مستاجر قبلیت میمونه...
این شد که من نشستم و دارم اهنگ بندری گوش میدم و به روح امواتت که نه اما به خودت لعنت میفرستم...
خیلی خری....

رشد ۱۵ درصدی صادارت ذوب آهن اصفهان
مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان دربرنامه زنده‌رود سیمای اصفهان : صادرات ذوب آهن اصفهان علی رغم تحریم های ظالمانه ، 15 درصد رشد داشته است.
ذوب آهن تلاش می کند امسال  یک میلیون و 50 هزار تن صادرات داشته باشد  این شرکت در سال گذشته رکورد جدیدی در تولید با دو کوره بلند ثبت کرد و از ابتدای امسال تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل  ، 25 درصد رشد تولید داشتیم برنامه امسال ذوب آهن دستیابی به تولید بیش از 3  میل
دوباره باید از اول شروع کنم
یک برنامه دقیق از همونایی که باید بدویی تا بهش برسی بنویسم و خودمو عادت بدم به کار کردن
یک مدت خیلی عالی روی ریل افتاده بودم و عین چی :)) کار میکردم
الان چند وقتی هست که به زور باید کنده بشم و برم سراغ انجام کاری و مثل چی :)) در حال بخور و بخواب و گیم بازی کردن هستم
تاکنون حدود ۴۰ درصد از حجاج مکه را ترک کرده اند

تا امروز حدود ۴۰ درصد از حجاج
شهر مکه را ترک کرده اند که بخشی از آنان در قالب حجاج مدینه بعد عازم
شهر پیامبر (ص) شده و بخشی هم از طریق فرودگاه جده و مدینه به ایران اسلامی بازگشته اند.

به گزارش ایران حج، علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در این رابطه افزود:
بر اساس آمارها تا کنون ۲۳۷ کاروان با جمعیت ۳۴ هزار و ۶۳۱ نفر از حجاج با
۸۰۰ دستگاه اتوبوس بعد از اتمام ایام تشریق تا کنون از مکه منوره خ
«میازار موری که دانه کش است»که کاری فجیعا بد و چندش استاز آن بدتر اما تو دانی که چیست؟به پیش جهان‌خوارگان خواهش استمگر مزدوج گشته برجامشانکه با مادر شوهرش چالش است؟فمنیستهای مجلس کجایند کهتجاوز به روحش بسی فاحش استبه اینستکس رسیده کنون کار اوو نقضش به کل رو به افزایش استبسی رنج برده در او بیست سیاف ای تی افش هم که در زایش استولی باز پیروزی از آن ماستکه مرد مقاوم در اسایش است#زهرا_آراسته‌نیا
خبرت هست که از خویش خبر نیست مرا
گذری کن که ز غم راهگذر نیست مرا
گر سرم در سر سودات رود نیست عجب
سر سودای تو دارم غم سر نیست مرا 
ز آب دیده که به صد خون دلش پرورم
هیچ حاصل بجز از خون جگر نیست مرا
........................................................
........................................................
دل پروانه صفت گر چه پروبال بسوخت
همچنان ز آتش عشق تو اثر نیست مرا
غم آن شمع که در سوز چنان بی خبرم
که گرم سر ببرند هیچ خبر نیست مرا
تا که آمد رخ زیبات به چشم خسرو
بر گل و لاله کنون میل نظر نیست م
چه دور شدم از وب نویسی!
شاید واسه همینم باشه تازگی نمیتونم خوب تمرکز کنم. البته اینکه وقت کتاب خوندنم هم کم شده بی تاثیر نیست.
بهرحال،وقتی میخای بنویسی باید حداقل چند دقیقه درست حسایب جمع کنی خودتو.
باید با وبم آشتی کنم!
شما عنوان رو قبل نوشتن میذارید یا وقتی تموم شد انتخابش می کنید؟
شخصیت و رفتار انسان‌ها بر اساس جهان بینی آنها شکل می‌گیرد.در حقیقت جهان بینی، زیربنای فکری و عملی هر انسانی است.به همین جهت است که هر مکتبی، ابتدا جهان بینی خود را ارائه می‌دهد تا بر اساس آن، ایدئولوژی را بسازد.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ماه رمضان سال۱۳۵۳ش به بیان و توضیح بخش‌های مهمی از جهان بینی اسلامی می‌پردازند که آن مباحث تا کنون مرجع فهم بسیاری از مفاهیم دینی برای بسیاری از انسان‌های جویای حقیقت گشته است.
آن مباحث در کتابی با عنوا
یا حضرت مادر
با بغض خوشحالم
سپاه حملات راکتى به پایگاه هاى امریکا در عراق را آغاز کرده است. تا کنون ٤ موشک از غرب ایران و همچنین تعدادى راکت به سمت عراق شلیک شده. تعداد تلفات مشخص نیست.
هدف اصلى، ظاهرا پایگاه الأسد متعلق به ایالات متحده در عراق است.
سجده شکر نیاز است امشب
بود محال تو را، داشتن امید محال
به عالمی که نباشد همیشه بر یک حال
از آن زمان که جهان بود حال زینسان بود
جهان بگردد، لیکن نگرددش احوال
دگر شدی تو ولیکن همان بود شب و روز
دگر شدی تو ولیکن همان بود مه و سال
نبود شهر در آفاق خوشتر از تبریز
به ایمنی و مال و به نیکوی و جمال
زناز و نوش همه خلق بود نوشانوش
زخلق و مال همه شهر بود مالامال
در او به کام دل خویش هر کسی مشغول
امیر و بنده و سالار و فاضل و مفضال
یکی به طاعت ایزد، یکی به خدمت خلق
یکی به جستن نام و یک
هیچ کس تا کنون نتوانسته از مرده‌ای علت مرگش را بپرسد،
پس مردم این خرافات را از کجا می آوردند که میگویند:
تنهایی کسی را نمی‌کُشَد [؟!] ۰
03:18
------
کاش فردا زندگیم تمومشه
امید و انگیزه ای ندارم واسه ادامش
------
#دلتنگی   #عشق 
#تنهایی.   #بی‌قراری
#بی‌هدف.  #بی‌انگیزه
#بی امید.   #دوری
#شب
-------
ساعت 03:22
-------
بر اساس بررسی‌های انجام شده در خصوص قدرتمندترین اقتصادهای جهان، ایالات متحده آمریکا از سال ۱۸۷۱ تا کنون، در جایگاه نخست این لیست قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ٢٠١٩ نیز جایگاه خود را حفظ کند.
مراحل مختلف چرخه‌های اقتصادی، به طور مداوم باعث تغییر و تحول اقتصاد سراسر جهان می‌شود. اما جالب توجه است که اقتصادهای قدرتمند جهان، به همین سادگی جایگاه خود را از دست نمی‌دهند. با نگاهی به لیست 10 اقتصاد برتر جهان از سال1980 تا کنون، شاهد ثا
افرادی که در مکان هایی مانند فرانسه زندگی می کنند، هزاران سال است که از پنیر بز استفاده می کنند. در واقع، مورخان معتقدند که پنیر بز به احتمال زیاد یکی از اولین محصولات لبنی است که تا کنون مصرف شده است.
افرادی که در مکان هایی مانند فرانسه زندگی می کنند، هزاران سال است که از پنیر بز استفاده می کنند. در واقع، مورخان معتقدند که پنیر بز به احتمال زیاد یکی از اولین محصولات لبنی است که تا کنون مصرف شده است. غذاهای تهیه شده به شکل سنتی، ارگانیک و حتی خ
پسر یکی از اقوام نزدیکمون یه سال از من بزرگتره اما امسال بعد سربازی قراره بره دانشگاه ...بهم میگه فاطی تو رو خدا من اومدم دانشکده شما ،‌ راپوترمو به مامانم اینا ندی هر روز!اصن عین خیالت نیاد من فامیلتمااا...!
میگم واسه چی؟میگه شاید اونجا زن عموی زهرا و ضحی رو پیدا کردم ...خو!زهرا و ضحی بچه های برادراشن...!
واااقعاااا آدم لذت میبره ...از این همه اعتماد به نفس !
گفتم هفته ازدواجه ...دعا کنین زود تر زن عموی این بچه ها رو پیدا کنه پسرمون ...بچه ها بی زن عمو
در این بیدادگاه دل فریبانه
نشستم بی قرار در حسرت خانه
در آنجایی که بودم من زمانی پر ز شادی
کنون هستم سرابی رو به وارونه..
کنارم زندگی ها غصه ها گلها گذشتند
زمان طی شد دلم گشت پر ز ویرانه..
به سان مرغ در زندان تمام روز میخوانم
چرا گشتم جدا از یار و کاشانه
دلم از غصه هایش قصه هایش شاد میخواند
به سان کودکی گاهی بخندد گاه هم گریه
هنوز خواند نوایی مرغک بی جان تنهایم
 نوایی تا شود پر این زمان و این غمک لحظه
ساده
مهر 1391
حسینا من ز تو شرمنده هستم
غلط کردم که ره را بر تو بستم
اسیر دست شیطان گشته بودم
نمک خوردم نمکدان را شکستم
بگو تا خواهرت من را ببخشد
چرا که قلب طفلانت شکستم
به زندان گنه افتاده بودم
کنون بر خوان احسانت نشستم
نبودم حر ولی گردیدم آزاد
غلام تو شدم آزاده گشتم
دعای مادرت اعجاز کرده
که من از ذلت دنیا گسستم
ادب کردم به زهرا مادر تو
شهادتنامه ام را داده دستم
فرمول های استخدام شدن
اگر تا کنون شغل مورد نظر خود را پیدا نکردید، تنها یک دلیل دارد!!!....قوانین استخدام شدن را نمی دانیداستخدام شدن یک مسئله ساده است.
ولی اگر فرمولی که حتی ساده ترین مسائل با آن حل می شود را بلد نباشیم چی؟ آن وقت ساده ترین مسائل هم برای ما تبدیل به مسائل "لاینحل خیام” می شود!
اگر تیز باشید تا کنون یک سوال در ذهن شما شکل گرفته است.
پس اگر به دنبال کار هستید سه چیز را باید بدانید:
۱-  فرمول استخداام۲-  زمان استفاده از این فرمول۳-  چ
همان گونه که مستحضرید ارزیابی ایمنی مدارس ، متکی بر دستورالعمل وزارتی
بوده و احصای نتیجه درست و مشارکت تمامی مدارس در این امر از اهمیت بسزایی
برخوردار می باشد. از آنجا که مشارکت برخی از استان ها تا کنون به حد قابل
قبولی نرسیده است تصمیم گرفته شد که مدت خود ارزیابی مجددا تا تاریخ 10/ 02
/ 98 تمدید شود.
ونیز امام صادق ع فرمود مردی بابی ذر نوشت  ای اباذر چیزی از علم چیزی از علم بمن تحفه بده در جوابش نوشت  همانا علم بسیار است ولی اکر بتوانی بانکه دوسش داری بدی نکنی انرا بکن  انمرد گعت ایا. تا کنون کسی را دیده ای که بانکه دوسش دارد. بدی کندگفت اری  تو خودت را از همه کس بیشتر دوست داری و چون نا فرمابی خدا کنی بدان بدی. کنی بدای بد کرده ای
گشته سر سبزدگر باره به هنگام بهار    خالدآباد و من و سرو قد و قامت یار
            گشته خرم چمن و لاله و نسرین و دمن        
      بلبلان چهچهه زن طوطی و قمری و هزار
         شده خاکش چو بهشت و شده زیبا و تمیز      
      مردم از بوی ریاحین شده سر مست و خمار
             خالداباد مرا چون گلی از گلزار است           
        جان و دل را کنم از مهر به پایش ایثار
             لعبت ماهرخ زهره جبین است این خاک             نمکین چشم و سهی گردن و گلگ

گهی میسوزم از یاد گذشته

کنون روزم چو شام تار گشته

ز شادابی چو گل بودم به بستان

زدم طعنه به رستم های دستان

دلم شاد و لبم خندان و جان مست

چه باکم گر دلی در سینه بشکست

مرا بود آینه دمساز و همراز

که با مرغ طرب بودم هم آواز

کنون مبهوت و مات و سر گریبان

ز آئینه شدم چون جن گریزان

ز روی خویش گاهی می هراسم

گهی گم کرده ام هوش و حواسم

شنیدم مادرم میگفت گهگاه

خوشا آنکس که میمیرد به ناگاه

اجل اکنون نماید ناز بسیار

"رسا" روحا نه جسمأ ه
هم اکنون طرح کاداستر ۱۱۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزان استان چهارمحال و بختیاری در حال انجام است.

شهرام جزایری مدیر امور اراضی اداره کل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری در گفت‎وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان در شهرکرد، اظهار داشت: اجرای طرح کاداستر از سال ۹۵ در اراضی کشاورزی استان آغاز شد.
او افزود: تا کنون برای اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی (باغ و زمین کشاورزی) ۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
جزایری اضافه ک
باسمه تعالی
زندگی نامه منظوم
دکتر علی رجالی
امور علمی
قسمت(۱۱)
می روم پنجاه و سه در اصفهان، دانشگاه
تا بخوانم ریاضی ، که بود آن دلخواهبهترین نمره ی من بود ریاضی و حساب
درس دیگر نبود همچو ریاضی جذاب
شده ام رتبه ی اول، میان دگران
دور بودیم ز هرجنگ و جدال و خسران

در سه مقطع شدم رتبه ای اول در درس
چون نگویم و نگفتم که مدرک را بس
دوره ی ما عجب دوره ی پر باری بود
چند استاد شدند تربیت و رشک نبود
عالم است خود صاحب فهم و کمال بی کران
منتظر هر گز نماند ، از
سریال از سرنوشت یکی از تازه ترین تولید های گروه فیلم و سریال شبکه دوی سیما است که در سال 98 تولید شد و تولید آن تا کنون ادامه دارد. این سریال جذاب در سه فصل تهیه و تنظیم شده که تا کنون دو فصل آن(فصل اول و دوم) به روی آنتن رفته. سریال از سرنوشت به روایت زندگی دو کودکی پرورشگاهی به نام هاشم و سهراب می پردازد که در پرورشگاه کودکان بی سرپرست زندگی میکنند. رفاقت بی اندازه و بسیار صمیمی این دو نفر که از کودکی آغاز شده بود تا دوران بلوغ و جوانی نیز ادامه م
این روزها یکی از بدترین دوران جهان در حال رخ دادن است. تقریا کل دنیا درگیر ویروس جدیدی به نام ویروس Covid-19 یا ویروس کرونا شده اند. تا کنون چندین هزار نفر از سراسر جهان به این بیماری مبتلا شده اند و بسیاری نیز جان خود را از دست داده‌اند و البته چند هزار نفر هم بهبود یافته اند.
ادامه مطلب
چند روزی بیش تا نوروز نیست       من ندانم راز این نوروز چیست
از همان دوران دور کودکی             حال من تا این کنون بازم یکیست
کل سال آیا نبودم دلخوشی            علتش را نیک باید بنگریست
خنده و شادی به روی مادرم           باید آرم صدر علت های لیست
شادی اش ما را به شادی می کشاند        گویی ما را داده اند صد نمره بیست
گرچه اینک جسم او از ما جداست         روحش اما می کند هر لحظه زیست
بهر من بود او پدر هم مادرم                 برتر از مهرش بگو جانم که کیست
ر
بسم رب العلی الاعلی
تا کنون فقط ۴ نفر مراجعه کردند گرچه اونها هم به زور بوده
عزیزان پست قبل که هنوز تشریف نیاوردید
تا آخر امروز  فقط فرصت هستا:))
باز بعد نیاین اعتراض کنین
عجبا!!!
چقد ناز میکنین !!!
همین درسته من دنبالتون راه بیفتم ؟؟؟خداوکیلی مثل شما ندیدم تو عمرم :)))
خانوم ام شهر آشوب
آقای عین الف
آقای آبی آسمانی
خانوم نادم
خانوم زینب
یه توکه پا بیاین بگین ایرانسل یا همراه اول لطفا خصوصی هم باشه پیامتون
ای بابا رگ سیدی آدم رو میزنن بالا
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچا
دستگاه کپی کانن 4525i
نوع: ایستادهزمان تهیه اولین کپی: 3.7 ثانیهسرعت کپی: 45 برگ در دقیقهوضوح چاپ: 600*600 dpi

معرفی دستگاه کپی کانن 4525i
دستگاه کپی مدل 4525i یکی از دستگاه های اداری شرکت کانن است که کار پرینت، کپی، اسکن و بایگانی کردن اسناد را انجام می دهد.
از کپی 4525i کنون می توان در مدارس و ادارات که حجم کار نسبتا بالایی دارند استفاده کرد. سرعت این دستگاه فتوکپی برابر با 25 برگ در دقیقه می باشد.
این دستگاه قابلیت اسکن 70 برگ در دقیقه به صورت رنگی را دارد و
دستگاه کپی کانن 4525i
نوع: ایستادهزمان تهیه اولین کپی: 3.7 ثانیهسرعت کپی: 45 برگ در دقیقهوضوح چاپ: 600*600 dpi

معرفی دستگاه کپی کانن 4525i
دستگاه کپی مدل 4525i یکی از دستگاه های اداری شرکت کانن است که کار پرینت، کپی، اسکن و بایگانی کردن اسناد را انجام می دهد.
از کپی 4525i کنون می توان در مدارس و ادارات که حجم کار نسبتا بالایی دارند استفاده کرد. سرعت این دستگاه فتوکپی برابر با 25 برگ در دقیقه می باشد.
این دستگاه قابلیت اسکن 70 برگ در دقیقه به صورت رنگی را دارد و
ویروس کرونا چیست؟
راههای پیشگیری از آن

خانواده ویروس کرونا همیشه از گونه‌ حیوانی به گونه دیگری منتقل شده است. این ویروس برای انتقال آسان‌تر ممکن است تکامل پیدا کند و موجب بیماری‌ سخت‌تری شود. دانشمندان در حال تحقیق درباره این موضوع هستند. ‌
ویروس تازه‌ای در منطقه‌ای از چین شیوع پیدا کرده که تا کنون جان 56 نفر را گرفته است. مقامات چین از مردم این کشور خواسته‌اند به شهر ووهان، محل انتشار این ویروس، سفر نکنند و به ساکنان شهر هم توصیه کرده
دستگاه کپی کانن 4535i

معرفی دستگاه کپی کانن 4535i
از کپی 4535i کنون می توان در مدارس و ادارات که حجم کار نسبتا بالایی دارند استفاده کرد. سرعت این دستگاه فتوکپی برابر با 35 برگ در دقیقه می باشد.
دستگاه کپی کانن Canon 4535i که برای گرم شدن به 24 ثانیه زمان نیاز دارد در کمتر از 4 ثانیه اولین کپی خود را می گیرد.
این دستگاه توانایی کپی متوالی 999 برگ را دارد و از قابلیت چاپ دو رو بهره
دستگاه کپی کانن 4535i

معرفی دستگاه کپی کانن 4535i
از کپی 4535i کنون می توان در مدارس و ادارات که حجم کار نسبتا بالایی دارند استفاده کرد. سرعت این دستگاه فتوکپی برابر با 35 برگ در دقیقه می باشد.
دستگاه کپی کانن Canon 4535i که برای گرم شدن به 24 ثانیه زمان نیاز دارد در کمتر از 4 ثانیه اولین کپی خود را می گیرد.
این دستگاه توانایی کپی متوالی 999 برگ را دارد و از قابلیت چاپ دو رو بهره
خوانند. عزبز  در ابن روایت دقت وتامل بیشتری  نما وان را با عالیترین سخنانی که از نوابغ دانشمندان بشر شنبده ای بشر شنیدیی مقایسه کن   ایا تا کنون هیچ روانشناس و حکیم و دانشمند اخلاقی را دیده ایکه حالات  روحی بشررا اینگونه تجزیه و تحلیل کند ودر اعماق روح بشر غوطه ور شود وتحقیق و کنجکاوی عمیق دقایق وربزه کاری های حالات نعسانی انسان را تشریح. نماید علما اخلاق بشر پس از قرنها مطالعه و تحقیق باین نتیجه رسیده اند که فضایل کمالات نفسانی انسان چهار
هیچگاه فکر نمی کردم آخرین روز فروردین چنین نحس باشد،تا کنون فکر میکردم محکومم به حبس مدت دار و سپس آزاد میشوم، امروز فهمیدم که حبس ابد خورده ام و شاید اگر مطابق میلشان رفتار کنم، تخفیف در مجازات شامل حال من بشود اما به قیمت تباه شدن روزهای جوانی ام...
راستی آرزوهایم هم حکم اعدام در ملأعام خورده اند،به خاطر حرف مردم....
تو نه بر آنی که منم من نه بر آنم که تویی
من همه در حکم توام تو همه در خون منی
گر مه و خورشید شوم من کم از آنم که تویی
با همه ای رشک پری چون سوی من برگذری
باش چنین تیز مران تا که بدانم که تویی
دوش گذشتی ز درم بوی نبردم ز تو من
کرد خبر گوش مرا جان و روانم که تویی
چون همه جان روید و دل همچو گیاه خاک درت
جان و دلی را چه محل ای دل و جانم که تویی
ای نظرت ناظر ما ای چو خرد حاضر ما
لیک مرا زهره کجا تا به جهانم که تویی
چون تو مرا گوش کشان بردی از آن جا که منم
بر سر
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچار
تاتنهام تا اینجا برای جذب جیووانی لو کلسو، هافبک رئال بتیس و تانگوی اندومبله، ستاره خط میانی لیون به این دو باشگاه پیشنهاد داده که پیشنهادهایش تا کنون رد شده است. از جمله دیگر مهره‌های مد نظر تاتنهام باید به ماکسی گومز، مهاجم سلتاویگو و رایان سسگنون، وینگر جوان فولام اشاره کرد. پوچتینو چندی پیش از مزیت مالی چهار تیم بزرگ انگلیسی نسبت به تاتنهام و همینطور برتری تیمهای بزرگ اروپایی از نظر بودجه نقل و انتقالاتی گلایه کرده بود.
به حرمت ثانیه 
به نرمی دقیقه های 
این قلم از یاد عشق اغاز شد 
تا کنون به احترام خاطره ها 
به سردی این روزگار 
به خوشی و ناخوشی احوالمان 
دلمان جا مانده میان برگ سبز زندگی
باز هم لبخندی میان غصه ی این قصه ها 
بیخیال عالم و ادمیان 
دلتان گرم 

:/میخواستم یه چیز دیگه پست کنم این یهویی شد  
نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باش
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
.
.
سلاممممممم سلاااااام 
.،اردی بهشت قشنگ تون از اتفاقای رنگی و حال خوب،سلامتی و آرامش ،شکوفه بارون باشه الهی عزیزان همراه و خاموش و ناخاموش من❤
امروز از اون پست کشدار ،طولانی و کیلومتری عا داریم که نزدیک یه هفتس دارم مینویسمش،اگر دوست دارید همراهم باشید،پاشید بیاید ادامه مطلب
ادامه مطلب
برشادی زیبای پیمبرصلوات/برنورخدا علی وحیدرصلوات/میلادجوادآمده درماه رجب/بروارث زهرا گل کوثرصلوات/آمد به جهان ابن رضا گوهردین/بر حجت حق ولی برترصلوات/گریده تقی مبارک این مولودش/برعشق رضاشافع محشرصلوات/اوحامل بر ولایت یزدان است/برنام تقی بگو سراسرصلوات/درشهرمدینه حضرتش برکت داد/برآن نهمین امام اطهرصلوات/شدمظهرجود وبخشش ورحمت حق/برعزت دین ولی ورهبرصلوات/الگوی بشر گشته کنون ابن رضا/برروضه رضوان رخ سرورصلوات/مشتاق عطای کاظمینش هستیم/برد
عسل معروف ترین اکسیر طبیعی 
از گذشته های دور تا کنون عسل و خواص آن برای همگان هویدا بوده و تمام جامعه بشری به شکل های مختلف از این ماده ی طبیعی شگفت انگیز بهره بردند.سالیان سال عسل بعنوان یکی از مهمترین داروهای درمانی در طب سنتی شناخته شده و برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است . . .
ادامه مطلب
بذا نگات کنم. بذا نگات کنم که یادم بمونه که هرچیَم بشه، من دارمت. که شاید مثل الآن نداشته باشمت، شاید نتونم دستامو دور گرنت حلقه کنمو زل بزنم تو چشمات ولی دارمت. یه جایی وسطِ وسطِ قلبم دارمت. یه جایی که فقط مال تو عه. [به من گفتی پای بیدِ کهن، تا همیشه من با تو خواهد بود؛نشستم من پایِ بیدِ کهن، بی تو زیر این آسمانِ کبود.به من گفتی همچو عشقِ ما، کِی شود پیدا در همه عالم؟کنون بی تو مانده‌ام تنها، سوزم و سوزم در آتشِ این غم.]
اگر از اول ژانویه سال 2019 PHP خود را به نسخه ی 7 یا بالاتر آپدیت نکنید ، سیستم شما در خطر جدی خواهد بود. هنوز هم بسیاری از صاحبان وب سایت ها از نسخه های قدیمی PHP استفاده می کنند. آنها تا کنون این مسئله را جدی نگرفته اند ، اما از اول ژانویه سال 2019 خطر به طرز چشمگیری بیشتر خواهد شد.
ادامه مطلب
آیا میدانید که موفق‌ترین عامل بیماری‌زا در تاریخ بشر چیست؟ نوعی باکتری که به نام هلیکوباکتر پیلوری شناخته می‌‌شود (H.pylori) و از حدود دو هزار سال پیش تا کنون در کنار ما حضور دارد. و واقعا عجیب نیست شخصی این باکتری را برای کل عمر در درون بدنش داشته باشد و حتی از وجود آن خبر نداشته باشد.

ادامه مطلب
آمدی جانا ولی دانی که دیرم آمدی # من جوانی داده ام حالا که پیرم آمدی
ای فلک او را نشانم میدهی حالا چرا # نوشدارو را ببر اکنون که سیرم آمدی
در ازل بودم ملک در آن بهشت آرزو # تا به گندم خوردنم دیدی اسیرم آمدی
پهلوانی بودم و آنگه شکارم شیر بود # ناتوان گشتم کنون همچون جبیرم آمدی
برده ام از خاطرم رویای زیبای تورا # با دو صد افسون چرا اندر ضمیرم آمدی
تاب عشقت را ندارم، لرزه آرد بر تنم # خاک خشکم مرده ام دیگر کویرم آمدی
در سرای دیگری گرجی بیابدخود تو را #
. .:
مسعودطولابی متولد 1362 دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور بانکی دارای دو فرزند بنام های شاهرخ و شاهدخت فعالیت های سیاسی اجتماعی خود را از سال 87 در هفته نامه بیان لر شروع کرد نامبرده هم اکنون بصورت متداوم همکاری خود را با هفته نامه سیمره ادامه می دهد...
از دیگر فعالیت های ایشان می توان حضور در عرصه تاتر شهرستان خرم آباد را نام برد که از سال 81 تا کنون ادامه داشته است البته سالهای اخیر بعلت مشکلات و عدم متن مناسب از حضور در صحنه نمایش خود داری نمود
عالمخدا، یکتا تویی، آدمخدا گشته فزون،
ای همزبان من، چرا حال زبان گشته زبون؟
دین دشمن من گشته است یارم بت زیبای دهر،
بیگانه مزهب های غیر جان آشنا با من کنون.
خواهم، که بینی روی شید در عالم هر تیره دل،
روشن طلوعی بی غوروب، دنیای دل، دنیای دون.
ملّا خورد خون جگر، بدخو شود شاگرد او،
طفل دبستان زمان دلهای ما را کرد خون.
در مرز و بوم هستیت بیم مریضی بد ترا،
تا بام نفتد بر سرت باید زنی زیرش ستون.
دنیا همه دو نپرور است، دون یا ز ما بالاتر است،
گردون بچرخ
اگر صنعت هوانوردی را یک کشور فرض کنیم، قطعا جزو ۱۰ کشور دارای بالاترین آلاینده‌ی دی‌اکسیدکربن در جهان قرار می‌گرفت. میزان انتشار گازهای هوایی از سال ۲۰۰۵ تا کنون ۷۰ درصد افزایش یافته و با افزایش تقاضای پرواز در کشورهای ثروتمند و فقیر، پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۵۰ میزان انتشار این گازها بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ درصد افزایش یابد.
ادامه مطلب
آخرین لحظات سال است. آخرین ساعت‌های سالی که تو را از ما گرفتند و جهانمان از نفس‌های تو خالی شد.
بی سبب نیست که عیدهامان این چنین سوت و کور و دلگیر است.
برای ما دعا کن عزیزترین سردار
با توسل به باب‌الحوائج موسی بن جعفر علیهما السلام، برای تک تک مردم شریف و هموطنان عزیزم سالی پر از معنویت و سلامت آرزو میکنم.. کاش امسال سال سربازی ما برای اماممان باشد..
التماس دعا❤
خلوت نشین کوی مهدی بیقرار است/درفکروصل حضرت ودر انتظار است /هرنیمه شب با گریه اش اخلاص دارد/اندرتمنای عطای روزگاراست/سخت است در دنیا شرایط بهر مومن /بااشک چشمان بر ولایت رهسپار است /گنج بصیرت میبرد اورا به معراج/درانتظار مطلع الشمس نگار است /دشمن کنون مانند شمر ویک یزید است/بهر شکستش لشکرما بیشماراست/اندررکاب نائب مهدی ببین شور/دنیا مهیای طلوعی دربهاراست/اصلاح شرط بندگی باوصل مولاست/آمادگی شیعه سویش آشکار است/بهرظهورش گام آخر رخ نماید/شی
زیمن مقدمش روزجوان است/علی اکبر آمد حق عیان است/نبی وفاطمه خشنود و راضی/حسین بن علی هم شادمان است/بودمثل علی مرد شجاعت/جوان کربلایک قهرمان است/کنون الگوی ایران حضرت اوست/برای گام دوم او نشان است/جوانان رانگر الگوی ناب است/برای شیعیان امن وامان است/ولایت بابصیرت درس اوشد/که دین مصطفی را پاسبان است/زمیلادش به مهدی گوی تبریک/که اوالگوی برصاحب زمان است/
سخن در نزد من همچون سراب است
دل دیوانه ام حالش خراب است
گل سرخ از ازل بویی ندارد
دلم بی تو هیاهویی  ندارد
اگرچه با تو شادم و جوانم
چو نیستی همچو بیدی مرده سانم
تو را دیدم که زیبایی چو دریا
دل دیوانه ام دارد تمنا
دل مرغِ قفس آوا ندارد
هوا سرد است و نایش نا ندارد
به بالم دست گیر و مرحمش کن
بخوان نغمه که صوتت تا ندارد
کنون آید همی شعرم به پایان
چرا کین دل، دل گفتن ندارد
اگرچه هست صحبت های بسیار
ولی حرف زیاد، گفتن ندارد
پر بی بال من را تو دوا کن
دل دیو
گذرگاه
دنیا را ساده باید دید
عشق را رهگذر باید دانست
و خزان را باید نفرین جغدی شوم خواند
در آن شب بارانی
آتشی چنان بر پا شد
که باران را ربود
و مرا سوخت که سوخت. 
و کنون؛
خاکسترم را بر باد می دهند. 
مگذارید، مگذارید!
دل سوخته ام اما روشن تر است!
مثل آن دانه ی برف
مثل آن سراج زرد
مثل نوری در خزان
چه توانیم کرد؟ 
چه توانیم گفت؟ 
هیچ...هیچ...بیهوده.‌‌‌..بیهوده..‌.
دوباره آن حسِ دلگیر گل کرده است. 
دوباره چنگ بر حلقم می زند. 
دوباره آن حس..‌.
دوباره
نظر استادمو دوستاشو دارم میخونم
یادم میاد...
دارم میخندم
اگه استاد بنده خدا میدونست ته وبلاگنویسیه من ختم میشه به بوقول و جغجغه هاش نمیدونم برام متاسف نمیشد ینی؟!

شاید اگه... نمیدونم... نمیدونم اونچیزایی که من توی دادگاه دیدم استادم دیده یا نه.... شاید بدترشو مثلا... نمیدونم
یا نه یه دنیای شیک و مجلسی...بعیده ایشون خیلی باتجربه بودن همون موقع هم پخته بودن
پس چرا آخرش من رسیدم به اینجا؟!
چرا حقوقو که دوسش داشتم به خاطر مسمومیت فضایی رها کردم؟!
یار مرا چو اشتران باز مهار می‌کشد

اشتر مست خویش را در چه قطار می‌کشد

جان و تنم بخست او شیشه من شکست او

گردن من به بست او تا به چه کار می‌کشد

شست ویم چو ماهیان جانب خشک می‌برد

دام دلم به جانب میر شکار می‌کشد

آنک قطار ابر را زیر فلک چو اشتران

ساقی دشت می‌کند برکه و غار می‌کشد

رعد همی‌زند دهل زنده شدست جزو و کل

در دل شاخ و مغز گل بوی بهار می‌کشد

آنک ضمیر دانه را علت میوه می‌کند

راز دل درخت را بر سر دار می‌کشد

لطف بهار بشکند رنج خمار ب
آتش بزن وجود مرا با غم حسینتازنده گردد این دل من محرم حسینخاکسترم چو اشک رخم جاری از دل استهرچه که بوده و بود از ماتم حسینمن کیستم به محضر ارباب بی کفنجز ذره ای که گشته کنون همدم حسینگویا وسیله ایست غم او برای جانتا پای دل گذر کند از این یم حسینبرجان ما ز صبح ازل دست کردگارآورده گوشه ای زغم و نم و نم حسین
ماییم ویاد خیل شهیدان زنده دلآتش بزن وجود مرا با غم حسین
طرح واره ها گره ها و قالب هایی هستند که در کودکی در کودک ایجاد شده و او را شکل می دهند و بعدها بصورت بزرگترین موانع، سد راه رسیدن شخص به هدف های شغلی و ارتباطی، در می آیند.
تا کنون ۱۸ طرح واره شناسایی شده که بعضی از آنها به مانند، خود انضباطی ناکافی، شکست و تنبیه  تاثیرات مهمی در سرمایه گذاری و انجام معاملات دارند. در پست های آینده تک تک طرح واره ها و نفوذ آنها بر معاملات را بررسی می کنیم.
روم تا کفر و ایمان را به کام اخگر اندازم 
بساط زهد و سالوسی، ز پایش بر سر اندازم
ز دشت لاله های غم، شقایق را ندا آید 
به مسجد شیخِ مفسد را بزیر از منبر اندازم
چو مجنون جان بکف گیرم، به سودای رُخ لیلی
به اذن دولت ساقی، قدح در کوثر اندازم
روم تا جام نوشینی، ز ساقی در نهان گیرم
ز جعدِ زلف مُشکینش،  کمندی بر سر اندازم
کنون از خود چنان رَستم، که دل شد دیگر از دستم
چو خوش صاحبدلی یابم، حضوری دیگر اندازم
زدی مطرب چنان سازی، که در خون میکشد دل را
کنون دل
شیعه قلبش کنون چه طوفانی است/چهره اش ازفراق، گریانی است/ازشهادت شنیده بر سردار/داغ او گریه رافراوانی است/استقامت خلوص در آن مرد/اسوه ای بر نگارایمانی است/دشمنان قطعه قطعه اش کردند/کاردشمن همیشه شیطانی است/انتقام خدا زآمریکاست/مسلمین را فروغ رحمانی است/وحدت وشکوه آمد باز/افتخاری زخاک ایرانی است/رهبری دارد از تبار حسین/اوعلی سیدخراسانی است/سربدار همیشه دارد او/دررکابش نگر سلیمانی است/رهرو بابصیرتی دارد/بعد سختی نمای آسانی است/از شهادتش هم
۲۷۰۱۷ ابتلا و ۲۰۷۷ فوتی کرونا در کشور تا کنونسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۲۰۶ مورد جدید بیماری کرونا در کشور خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور گفت: از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی، ۲۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در ایران به ۲۷۰۱۷ نفر رسید.
وی گفت: خوشبختانه تا کنون ۹۶۲۵ نفر از مبتلایان به کووید۱۹ در کشور، بهبود یافته و ترخیص شده ا
قرارگاه مردمی آتش به اختیار زاوه مجموعه ای خود جوش و مردمی از بین جوانان دلسوز انقلابی و جهادی شهر دولت آباد شهرستان زاوه با هدف تربیت نیروی طراز انقلاب و مفید فایده انقلاب اسلامی به وجود آمد که با یاری خداوند و شهدا تا کنون موفق بوده و توانسته با اندک فعالیت خویش در مدت حدود سه ماه پس از تاسیس اعتماد مردم را به سوی خود جلب کند
تاریخ ایران از آغاز تا کنون

مجموعه: تاریخ و تمدن

تاریخ ایران را اصولا به دو بخش کلی قبل از اسلام و بعد از اسلام تقسیم می کنند.

آشنایی با تاریخ ایران
هنگامی که سخن از تاریخ ایران می‌رود، باید به این نکته توجه داشت که آیا منظور تاریخ اقوام و مردمانی است که از آغاز تاریخ تا کنون در مرزهای سیاسی ایران امروزی زیسته‌اند یا تاریخ اقوام و مردمانی است که خود را به نحوی از انحاء ایرانی می‌خوانده‌اند و در جغرافیایی که دربرگیرندهٔ ایران امروز
مبارک بادبرشیعه که سرفصل هدایت شد/برای حضرت مهدی سرآغاز امامت شد/بوداو حجت ایزد امید اهل این عالم/نگرالگوی رحمانی همای بر سعادت شد/نه ماه ربیع گشته همانا عیدبرشیعه/شکوه دین پیغمبر به اسلام ولایت شد/زبعد عسکری آمدامام آخرین ما/بوداو منجی عالم که گلزارعدالت شد/دراین جشن ولای او نگراسلام پاینده/زاو صدمژده دائم به قرآن و رسالت شد/کنون درعیدناب اوخدا بسیارمی بخشد/زیمن وبرکت مولا عنایت باسخاوت شد/برای روز موعودش خداهم وعده هاداده/رکابش مملویا
نازنین نور بازیگر ایرانی تبار است که در کانادا به دنیا آمده و بزرگ شده است و تا کنون در سه فیلم سینمایی هالیوودی بازی کرده است.
چند روز اخیر ویدیویی از مهناز افشار در مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت (PERSIA’S GOT TALENT) در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد او در کنار  ابراهیم حامدی (ابی)، آرش و نازنین نور به عنوان داور در این برنامه استعدادیابی حضور دارد.

ابراهیم حامدی (ابی) خواننده شناخته شده قبل از انقلاب تا به امروز است، "آرش لبافی" از خوانن
ببارای دیده که دلهاغمین است/وفات حضرت ام البنین است/شده اوجانشین ناب زهرا/فدای برامیر المومنین است/زنسل اوبودعباس حیدر/نگرهمنام زهرادرزمین است/بقیع در مقدمش اشکی روان کرد/درآنجا آشنای مسلمین است/فدایی ولایت نسل بانوست/به عباسش همیشه آفرین است/بودجانسوز اشک وناله هایش/چوزهراباولایت همنشین است/به مادرس ولایت محوری داد/حسین وزینبش رااو امین است/کنون باشد پیامش جاودانه/کلام بابصیرت دلنشین است/وفاتش غم به دلها مینشاند/ولایت ازغم ایشان حزین
اشک چشمان روی گونه مثل دریا میشود/درفراق حاج قاسم غم به دلها میشود/راه ورسم عاشقیها از سلیمانی رسید/شیعه باگلواژه او عشق طاهامیشود/درجهان محبوب گشته باشهادت آن عزیز/انتقامی سخت اینک مزداعدامیشود/حیف این سرداردلها بامصیبت نامه اش/تاقیامت نام نیکش دردلم جا میشود/قهرمان عرصه جنگ ودفاع وانقلاب/میزبانش درجنان حیدر و زهرامیشود/تسلیت گویم به رهبر مالک وعماررفت/داغ سنگینش کنون شوری به دنیامیشود/شد مزارش جاودانه چون حرمهادر قلوب/راه ورسم حاج قا
خون سلیمانی نگرکاخ ستم ویران کند/باوحدت وآزادگی اوتقویت ایمان کند/مشهوردنیاگشته است آن حامی مستضعفان/جان رابه درگاه خدا تقدیم بررحمان کند/ازاهل بیت مصطفی آموخته عشق وولا/سردار دلهای همه هرمشکلی آسان کند/بهر ولایت دائماسربازرهبربوده است/اومتحد هم شیعه راباکشورایران کند/بردشمنان دین مااینک هراس انداخته/تعجیل نابودی فقط بر دشمن قرآن کند/گنج بصیرت داده است سردار سوی شیعیان/آماده لشکر را کنون ازاین مسلمانان کند/آید به استقبال او رهبر وکل ا
در این مطلب می خواهیم برای شما از والو تیوبلس نکاتی را بگوییم. اگر تا کنون تجربه ی استفاده از لاستیک تیوبلس را داشته باشید، پس در خصوص چگونگی کارکرد آن حتما نکات و مواردی را می دانید. برای خواندن مطلب دانستنی هایی درباره ی اسپرس تیوبلس می توانید به سایت مراجعه نمایید.
مقایسه ی والو تیوبلس
برخلاف اندازه ی کوچک آنها، نکات بسیار مهمی در خصوص والو تیوبلس وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هرکدام می تواند نمایانگر منطقه ی بالقوه برای شکست است. م
غروب جمعه دلهاغمگساراست/بدونش سختی وعصرفشار است/جهان درانتظار یوسف حق/عدالت باظهورش آشکار است/نویدش داده اند آل پیمبر/زسوی حق همان زلف نگاراست/رودسختی ودشمن روز موعود/حضورش درجهان فصل بهاراست/به هرجمعه برایش گریه کردیم/نگریاران مولا بیشماراست/شکست دشمنان بااو مهیاست/به دنیا حضرت اوتک سواراست/ولایت بهراو سردار دارد/کنون عالم برایش انتظاراست/
شناسایی ۱۶۳۴ بیمار جدید کرونا در کشور/ کاهش موارد ابتلا و فوتی این بیماریسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۶۳۴ مورد جدید کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: روند مرگ و میر کووید - ۱۹ نیز خوشبختانه در روزهای اخیر روند کاهشی داشته و امیدواریم در روزهای آینده این روند استمرار یابد.
به گزارش ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی ش

.....مثل فیلمی که هر روز از اول برگردانیمش.کنار ساحل اروند به هم می رسیدیم و درختان و فنس های پشت سرمان ، ما را از چشم ها مخفی می کرد و صذای ام کلثوم که از دور می آمد با ترانه هایی مثل: بین دوری ات و میلم به تو/ و بین نزدیکی ات و ترسم برای تو/...ای عشق من پریشانم....و از کافه ی دورتری باز صدایش که می آمد:..آیا عشق تا کنون مستانی چون ما دیده است/چه خیال ها که در سر نداشتیم/و در چه کوره راه های بارانی که قدم نزدیم....زیبایی های شب را زندگی می کردیم و ام کلثو
در این مطلب می خواهیم برای شما از والو تیوبلس , اسپری لاستیک فوم نکاتی را بگوییم. اگر تا کنون تجربه ی استفاده از لاستیک تیوبلس را داشته باشید، پس در خصوص چگونگی کارکرد آن حتما نکات و مواردی را می دانید. برای خواندن مطلب دانستنی هایی درباره ی اسپرس تیوبلس می توانید به سایت مراجعه نمایید.
مقایسه ی والو تیوبلس
برخلاف اندازه ی کوچک آنها، نکات بسیار مهمی در خصوص والو تیوبلس وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هرکدام می تواند نمایانگر منطقه ی بال
سایت پیکو کلیکس بهترین سایت و معتبرترین سایت ایرانی که بسیار معتبر می باشد و تا کنون پرداختی هم داشته بسیار سایت معتبری است برای سرمایه گذاری حتما از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و سوالی داشتید در تلگرام به بنده پیام بدید....Telegram

امیرحسین آریایی

خاطره انگیز: مرور سیستم عامل های ویندوز از ابتدا تا کنون
سیستم عامل ویندوز امروزه به عنوان پر استفاده ترین سیستم عامل در جهان شناخته می شوند که آخرین نسخه آن تحت عنوان ویندوز 10 هم اینک در بازار است. ویندوز را با نام مایکروسافت و مایکروسافت را با نام بیل گیتس می شناسند. هر چند که بیل گیتس مدتی است که خود را بازنشسته کرده است، اما این شخص دنیای کامپیوترهای شخصی را دگرگون کرد. بیل گیتس یک اسطوره تکرار نشدنی است که اق
بنی آدم همیشه اهل یاری است/مسلمان تابع بر رب باری است/خدا داده به ما فرمان ایثار/که این توفیق، بهرحق مداری است/حوادث تارسد دلها پرآشوب/برای مبتلاهم غمگساری است/به یاری مسلمان می شتابیم/برِآیندگان هم یادگاری است/گهی برزلزله یاسیل مشغول/به چشم مردمانی اشک وزاری است/کمک سوی مسلمان بس چه زیباست/برای مبتلا امیدواری است/برو کاری برای قلب خود کن/که این توفیق چون آئینه کاری است/حوادث بهرما یاریگریهاست/درآن پیدافقط انسان مداری است/ولایت هم دهدفرما
آخرین لحظات سال است. آخرین ساعت‌های سالی که تو را از ما گرفتند و جهانمان از نفس‌های تو خالی شد.
بی سبب نیست که عیدهامان این چنین سوت و کور و دلگیر است.
برای ما دعا کن عزیزترین سردار
با توسل به باب‌الحوائج موسی بن جعفر علیهما السلام، برای تک تک مردم شریف و هموطنان عزیزم سالی پر از معنویت و سلامت آرزو میکنم.. کاش امسال سال سربازی ما برای اماممان باشد..
التماس دعا❤
+متن یکی از دوستان، با اجازه‌شون از فضای مجازی
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت خواسته شده (تکلیف )

اول 
هنر
تدریس رسم شکل های حجم دار هندسی + صراحی این اشکال در یک ورقه  
برای دو هفته ی آینده ای شکل ها را (به طور چسبیده )  در یک کاغد رسم نمایید

دوم 
 فیزیک 
تدریس درس 9 
هفته بعد آزمون کتبی گروفته می شود 

سوم 
عربی 
 آزمون کتبی + تدریس درس 8 
هفته ی آینده هر کس با بغل دستی خود یک مکالمه با کلماتی که تا کنون آموخته اند می سازند و به طور حفظ در کلاس بیان می کند 

چهارم 
 ریاضی تکمیلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها